Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Marketingu

Continental Opony Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach działowych i firmowych
  • Nadzór, planowanie, zamawianie i dystrybucja materiałów marketingowych (gadżety, kalendarze i inne wg potrzeb)
  • Koordynowanie przepływu zasobów marketingowych – zarządzanie magazynem materiałów promocyjnych
  • Ewidencja i kontrola wydatków wg przydzielonego budżetu marketingowego
  • Bieżące działania dla klientów zgodnie z planem przyjętym na spotkaniach zespołu B2B
  • Bieżące wsparcie marketingu w zakresie zaopatrzenia klientów i działu sprzedaży w materiały POS oraz wsparcie administracyjne
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Obsługa ogólnej skrzynki działowej i odbieranie telefonów
  • Współpraca z innymi działami firmy (działem zakupów, księgowym, kontrolingu oraz HR)
  • Administrowanie i aktualizacja domen

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze marketingu
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu procesami / projektami
  • Zarządzanie czasem i umiejętności samoorganizacji w celu dotrzymania terminów
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Szybka nauka nowych systemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły
  • Lekkie pióro

To oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju
  • Miłą atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Asystent ds. Marketingu, Warszawa