Asystent ds. marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
    w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Asystent ds. marketingu – żywienie specjalistyczne/choroby metaboliczne
    Lokalizacja: Warszawa

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie wsparcia marketingowego i komunikacyjnego dla specjalistycznych produktów Vitaflo
    • Ścisła współpraca z Product Managerem Vitaflo w zakresie wprowadzania strategii marketingowej
    • Koordynacja i współpraca przy organizowaniu i planowaniu spotkań edukacyjnych dla środowiska medycznego i pacjentów
    • Ścisła współpraca z centralą Vitaflo w UK – dbałość o dostępność materiałów marketingowych, produktów Vitaflo
    • Wsparcie Cluster Managera w bieżącej pracy
    • Marketingowe i administracyjne wsparcie Managerów z Czech, Słowacji i Węgier
    • Ścisła współpraca z zespołem KAM-ów Vitaflo
    • Współpraca z agencjami reklamowymi i promocyjnymi
    • Przygotowywanie i wsparcie działań digitalowych
    • Administracyjna współpraca z hurtowniami
    • Pomoc administracyjna przy organizacji konferencji, podróży służbowych oraz spotkań

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Ukończonych studiów wyższych – preferowane marketingowe lub żywienie
    • Min. rocznego doświadczenia w obszarze marketingu
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Odpowiedzialności, inicjatywy i zaangażowania w wykonywane zadania
    • Otwartości i elastyczności
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Orientacji na wynik oraz umiejętności ustalania priorytetów
    • Umiejętności pracy w zespole

    Co oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Interesującą pracę w bardzo dobrej atmosferze w środowisku o najwyższych standardach pracy
    • Rozwój osobisty i zawodowy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo do końca 2019 roku

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.