Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Marketingu z j. Angielskim

BelianiO firmie

Beliani

Księcia Bogusława X 48

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie rozwoju naszego sklepu

  • Planowanie, uruchamianie kampanii reklamowych w celu zwiększenia rozpoznawalności marki i zwiększenia sprzedaży

  • Analiza danych i planowanie budżetu; Pomiar wydajności działań marketingowych za pomocą różnych narzędzi (Google Analytics itp.)

  • Rozwijanie współpracy z naszymi partnerami handlowymi

  • Kontrolowanie eksportu danych produktowych do naszych partnerów handlowych (weryfikacja techniczna)

  • Wsparcie w zarządzaniu naszymi kampaniami marketingowymi w mediach społecznościowych

  • Comiesięczna analiza wyników, zbieranie i wprowadzanie danych do naszej bazy danych w Excelu, reagowanie w przypadku znaczących spadków sprzedaży

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, w zależności od potrzeb

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

  • Analityczny i krytyczny sposób myślenia

  • Duża dbałość o szczegóły

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność szybkiej nauki, proaktywność i zdolność efektywnego ustalania priorytetów zadań

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza o Google Analytics i Google Adwords

  • Znajomość specyfiki mediów społecznościowych

  • Doświadczenie w sprzedaży lub marketingu online

To oferujemy

  • Wprowadzenie do zagadnień związanych z marketingiem, e-commerce i SEM

  • Szkolenie i wsparcie zespołu

  • Codzienny kontakt z językiem angielskim

  • Korzystne zniżki na nasze produkty

  • Brak korporacyjnych struktur

  • Praca w biurze w centrum miasta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Beliani

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 17 krajach. Oferujemy stylowe designerskie meble zarówno do domu jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie i zatrudnionych jest tu ponad 600 utalentowanych pracowników. Jeśli marzysz o szybkim rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach - dołącz do nas! Beliani należy do najszybciej rozwijających się graczy eCommerce w Europie i szybko się rozrasta. W związku z tym szukamy: Młodszy specjalista ds. Marketingu z j. angielskim.

Przewiń do profilu firmy