Oferta pracy

Asystent ds. Marketingu

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Żyrardów, Polska
    Żyrardów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Żyrardów

Żyrardów

Knauf Industries to część międzynarodowej Grupy KNAUF.

Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów

Poszukujemy studentów ostatnich lat, absolwentów lub osób z 1-2 letnim doświadczeniem w dziale marketingu – otwartych, komunikatywnych, kreatywnych i zmotywowanych do działania.

Twoje zadania:

  • aktualizacja, planowanie rozwoju oraz wprowadzanie treści na serwisy firmowe,
  • przygotowanie i publikacja treści na profilach w kanałach social media, moderowanie profili firmowych,
  • koordynowanie działań z zakresu SEO i SEM - współtworzenie, wdrażanie i analiza działań reklamowych, prowadzonych w różnorodnych kanałach online (w szczególności Google Ads i Facebook Ads, LinkedIn Ads),
  • realizacja projektów marketingowych,
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi i PR,
  • efektywna komunikacja z działami wspierającymi,
  • wsparcie procesu projektowania nowych materiałów marketingowych (m.in. ulotki, katalogi).

Pasujesz do nas jeśli:

  • jesteś kreatywną osobą interesującą się grafiką komputerową
  • na bieżąco śledzisz trendy marketingowe w Internecie,
  • cechuje Cię komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • masz łatwość tworzenia komunikatów marketingowych,
  • dbasz o szczegóły i sprawnie organizujesz swoją pracę.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie dla wiodącego, globalnego koncernu o silnej marce i stabilnej pozycji na rynku,
  • motywujący system wynagradzania oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji ze strony doświadczonego zespołu,
  • ciekawe projekty i możliwość zdobycia doświadczenia,
  • bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna, lekcje języka angielskiego,
  • możliwość podwyższenia swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • otwartą ścieżkę kariery i możliwość awansu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej znajomości narzędzi marketingu internetowego, w tym WordPress, środowiska CMS i narzędzi analitycznych Google Analytics i Google Search Console,
  • bardzo dobrej znajomości mediów społecznościowych (zwłaszcza LinkedIn, Youtube, Facebook, Instagram) pozwalającej na współprowadzenie kanałów firmowych
  • znajomości SEO/SEM,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (poziom B2) w mowie i w piśmie,
  • samodzielności, bardzo wysokiej dokładności i staranności oraz dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności i chęci szybkiego uczenia się,
  • statusu studenta co najmniej 3 roku, preferowane kierunki marketing, marketing internetowy, digital marketing, PR, nowe media, medioznawstwo, zarządzanie w wirtualnym środowisku i pokrewne,
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu,
  • otwartości na nowe narzędzia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy