Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. nieruchomości komercyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-09-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Terra Investments

    Terra Investments od 2004 roku działa na rynku nieruchomości komercyjnych. Specjalizujemy sie w zakupie i sprzedaży obiektów komercyjnych, wynajmie powierzchni biurowych w budynkach klasy A i B

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA

    • Monitorowanie rynku powierzchni biurowych w Warszawie i innych miastach.
    • Zapoznanie się z budynkami biurowymi /instniejące - w budowie - projektowane/
    • Uzupełnianie informacji o w/w obiektach i Najemcach w bazie Terra
    • Kontakt z klientami Terra
    • Nawiązywanie nowych relacji z podmiotami/firmami planującymi zmianę lokalizacji lub renegocjacje swoich umów najmu

    Intencją Terra Investments jest wyszkolenie w/w osoby do poziomu pełnej samodzielności tj. prowadzenia transakcji najmu począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, prezentację nieruchomości, analizę opłacalności, kończąc na negocjowaniu finalnych zapisów umowy najmu klienta.

    WYMAGANIA

    • Nie jest wymagane doświadczenie z zakresu nieruchomości komercyjnych.
    • Znajomość jezyka angielskiego w stopniu swobodnej rozmowy telefonicznej jest warunkiem progowym na w/w stanowisko.
    • Idealnym kandydatem/ką będzie osoba ostatnich lat studiów/studiów zaocznych/absolwent kierunków ścisłych, finanse, anglistyka jednak nie jest to decydujące kryterium wyboru kandydatów.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów w szczegółności prowadzenia rozmów telefonicznych /przewidywane szkolenia/ otwartość, conscientiousness, "out of box thinking" są cechami promującymi sukces na tym stanowisku.

    OFERUJEMY

    • Stałe wynagrodzenie.
    • Bonus bazujący na zaangażowania na wstępnym etapie pracy
    • Prowizję w miarę zawierania/asystowania w transakcjach najmu

    Stanowisko daje możliwość poznania rynku nieruchomości komercyjncych w tym rynku powierzchni biurowych, poznania mechanizmów działającyh przy najmie, zakupie, komercjalizacji obiektów.

    Pozycja ta pozwala również na nawiązanie kontaktów z osobami decyzyjnymi /podejmującymi zazwyczaj decyzję na poziomie zarządów firmy/, poznania głównych podmiotów rynku nieruchomości komercyjncyh (deweloperów/fuduszy nieruchomości/miedzynarodowych najemców) innych firm doradczych, operujących na rynku tak powierzchni biurowych jak i całym rynku nieruchomości.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."