Oferta pracy

Asystent ds. Obsługi Administracyjnej

Michelin Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa gości i dbałość o wizerunek firmy

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania punktu

  • informacji Głównej Spółki (Recepcja)

  • udzielanie informacji pracownikom i klientom

  • prowadzenie kalendarza rezerwacji sal oraz ewidencji faktur

  • codzienne wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników

  • wspieranie pracy Sekretariatu Zarządu

  • składanie zamówień oraz inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego oraz języka francuskiego min. w stopniu podstawowym

  • komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość pakietu MS Office.

  • wysokiego poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: dofinansowanie obiadów, pakiet opieki medycznej, program emerytalny oraz program "opony dla załogi"

  • pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci

  • rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturowych

  • trzynasta pensje

  • wczasy pod grusza