Oferta pracy
REK/01606/2021

Asystent ds. Obsługi Bezpośredniej

Medicover

Medicover

Aleja Rzeczypospolitej 5

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • umawianie wizyt,

  • przekierowywanie pacjentów na odpowiedni oddział,

  • pomoc w korzystaniu z naszych usług,

  • informowaniu o możliwościach dotyczących usług Medicover,

  • wydawanie recept,

  • pobieranie płatności za usługi dodatkowe.

Nasze wymagania

  • przede wszystkim chęć pracy z klientem,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • swobodna komunikacja w języku angielskim – coraz częściej pacjentami Medicover są obcokrajowcy.

To oferujemy

  • praca w młodym, dynamicznym zespole,

  • od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,

  • pracujemy w trybie zmianowym od poniedziałku do soboty,

  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze studiami zaocznymi, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,

  • niedziele i święta są zawsze wolne od pracy,

  • możesz korzystać z benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.

  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy – obecny Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów, który jest Twoim potencjalnym przełożonym również zaczynał pracę na tym stanowisku.

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy