Oferta pracy

Asystent ds. Obsługi Klienta

Grupa Inter Cars

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z przedstawicielami Spółek Zagranicznych oraz działami produktowymi, usprawnianie procesu wymiany informacji z centralą

  • weryfikacja poprawności i spójności danych produktowych

  • wspieranie procesu międzynarodowego przepływu towarów i dokumentów w procesie zamówień i dostaw oraz monitorowanie realizacji zamówień

  • analiza danych, przygotowywanie porównań i raportów w Excelu

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe na kierunku logistyka, stosunki międzynarodowe, handel zagraniczny, ekonomia

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • kompetencja w zakresie nawiązywania kontaktów

  • umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem

  • znajomość programu SAFO oraz doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia

  • pełne wdrożenie w obowiązki wraz z przeszkoleniem technicznym

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym zdalnie/stacjonarnie

  • możliwość nauki języka angielskiego

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach, takich jak prywatna opieka medyczne, czy karty Multisport

  • realne warunki rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Odwiedź naszą stronę www.intercars.eu i lepiej poznaj firmę.

Przewiń do profilu firmy