Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. obsługi klienta biznesowego

ewa bienO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami biznesowymi firmy na rynku Polskim - realizacja zamówień, negocjacje handlowe,

  • Wsparcie Pracowników Działu Eksportu w bieżącej obsłudze klientów,

  • Wystawianie oraz weryfikowanie poprawności dokumentów firmowych, handlowych oraz transportowych niezbędnych do realizacji zamówień,

  • Reprezentowanie firmy i budowanie pozytywnego wizerunku,

  • Współpraca z działem księgowości, jakości oraz magazynem,

  • Monitoring rynku i konkurencji,

  • Praca nad przygotowaniem materiałów marketingowych,

  • Przygotowywanie analiz oraz raportów obrotów, sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie,

  • Znajomość j. angielskiego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość programu Optima lub podobnego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca na pełen etat,

  • Pracę w renomowanej firmie,

  • Szkolenie wdrożeniowe,

  • Praca stacjonarna, biurowa w godz. 8:00 – 16:00,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym zespole,

  • Możliwość awansu na samodzielne stanowisko,

  • Zniżki na produkty firmy.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

ewa bien

Producent ekskluzywnej bielizny damskiej, poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent ds. obsługi klienta biznesowego

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.