Asystent ds obsługi klienta

Max & Mrau Sp. z o.o.

19,0020,00 brutto / godz.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego

  • Obsługa reklamacji i zwrotów produktów

  • Wprowadzanie do systemu oraz archiwizacja dokumentacji zakupowej

  • Współpracę z magazynem

  • Kontrola prawidłowej realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze obsługi klienta lub logistyki

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

  • Cechy takie jak: zaangażowanie i pracowitość oraz - komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole oraz przyjazne usposobienie

  • Umiejętność samodyscypliny i organizacji czasu pracy

  • Doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym)

  • dyspozycyjność ok 8 godzin dziennie (od poniedziałku do piątku)

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Pracę w godzinach między 9 a 17- potrzebujemy cię codziennie,

  • Fantastyczną atmosferę pracy w szybko rozwijającej się spółce

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Max & Mrau to platforma sprzedażowa dla opiekunów zwierząt domowych. Sklep internetowy maxandmrau.pl oferuje szeroki asortyment produktów dla zwierząt i ich właścicieli – akcesoria, karmy, kosmetyki, zabawki i wiele innych.

Na portalu znajduje się również sekcja edukacyjna z artykułami oraz poradami ekspertów dotyczącymi opieki nad zwierzętami i dbania o ich zdrowie.

Sklep Max & Mrau jest prowadzony przez Max & Mrau Sp. Z o. o. – spółkę wchodzącą w skład Pelion S.A. Obecnie sklep Max & Mrau jest jednym z 10 największych e-commerce zoologicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje