Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Obsługi Klienta

Fomar Poland Sp. z o.o.

  • Słupno (pow. wołomiński)

    Słupno (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy w zakresie realizacji zamówień sprzedaży

  • bieżąca współpraca z Managerami Sprzedaży

  • współpraca z firmami transportowymi w zakresie organizacji dostaw do klientów

  • współpraca z Agencją Celną i organizacja odpraw towarów

  • współpraca z Działem Logistyki, Magazynem i Product Managementem

  • kontakt i korespondencja z klientami

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • obsługa systemu SAP (Sales and Distribution)

  • przygotowywanie raportów w Excelu

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie

  • znajomość systemu SAP (Sales and Distribution)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność i entuzjazm

  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientami

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office/Excel)

  • skrupulatność i dokładność w pracy przy realizowaniu zamówień klientów

  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • prywatną opiekę medyczną

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, komórka)

  • pracę w miłym i wspierającym zespole BOK

  • szkolenia wewnętrzne

O nas

Firma Fomar Poland Sp. z o. o. będąca częścią amerykańskiego koncernu MAT Holdings Inc z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko: