Oferta pracy

Asystent ds. Obsługi Klienta - Team International (Eksport)

ROCKWOOL PolskaO firmie

  • Sulechów

    Sulechów, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Potwierdzanie oraz obsługa zamówień (głównie eksportowych, ale nie tylko)

  • Wspieranie Klientów na wszystkich etapach realizacji zamówień

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów

  • Przygotowywanie i obsługa dokumentacji eksportowej

  • Przygotowywanie procedur eksportowych

  • Obsługa reklamacji eksportowych

  • Praca z systemem SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programu MS Excel

  • Umiejętność formułowania czytelnych i precyzyjnych komunikatów

  • Przejmowanie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz z dużą ilością danych

  • Elastyczność w podejmowaniu innych zadań z zakresu odpowiedzialności Działu Realizacji Zamówień

  • Doświadczenie w pracy w Obsłudze Klienta, eksporcie/imporcie oraz z systemem SAP (lub innym systemem ERP) będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek Klawoo - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku)

  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej

  • Rozwój w dużej, międzynarodowej firmie

  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ROCKWOOL Polska

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe info:

Szukamy odpowiedzialnej i optymistycznej osoby, której będziemy mogli powierzyć kompleksową opiekę nad częścią naszych, w dużej mierze zagranicznych, Klientów - od przyjmowania i potwierdzania zamówień po udzielanie potrzebnych informacji.

Lokalizacja

Główna siedziba ROCKWOOL Polska mieści się w położonych nad Odrą Cigacicach, ok 20 km od Zielonej Góry. Z wielu okolicznych miast dojedziesz do nas wygodnie drogą S3.