Oferta pracy

Asystent ds. obsługi klienta

HSH Chemie Sp. z o.o.O firmie

HSH Chemie Sp. z o.o.

Płowiecka 1

Warszawa

Wiodący dystrybutor specjalistycznych surowców chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej Firma HSH Chemie Sp. z o.o. w Warszawie - poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zajmująca powyższe stanowisko w obrębie działu Obsługi Klienta, odpowiada za płynną dystrybucję próbek do odbiorców i dostawców oraz komplementowanie właściwej dokumentacji.
Zadania:
  • Zamawianie próbek u dostawców
  • Dystrybucja próbek do odbiorców i dostawców oraz kompletowanie właściwej dokumentacji
  • Dostarczanie do klientów wymaganych informacji i dokumentów w wyznaczonym zakresie
  • Aktualizowanie danych związanych z obiegiem próbek w systemie CRM
  • Wypełnianie listów przewozowych oraz zamawianie materiałów niezbędnych do wysyłki próbek
  • Bieżące wsparcie działu w codziennych obowiązkach oraz ścisła współpraca z działami handlowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. na poziomie licencjata
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Dokładność, rzetelność, zaangażowanie i sumienność
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zorientowanie na klienta
  • Otwartość w kontaktach z innymi i komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i przejawianie inicjatywy
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i znajomość systemu CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę z uwzględnieniem wysokich standardów w silnej i stabilnej organizacji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności
  • Pakiet medyczny oraz zakres świadczeń socjalnych
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Jesteś zainteresowany(a)? Nie czekaj - aplikuj już teraz:

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSH Chemie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-501) ul. Płowiecka 1 moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej na stanowisko Asystenta ds. obsługi klienta zawartych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy