Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli płynnie posługujesz się językiem niemieckim i chcesz zdobyć nowe doświadczenia. Aplikuj !

    Nr ref.: /509/09/2018/KO/35618
    Szczecin
    oferujemy
    • wysokie wynagrodzenie miesięczne
    • premie miesięczne
    • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina
    • pakiet socjalny
    • szkolenia rozwojowe, językowe itp.
    • pracę od pon. – pt.
    • pakiet relokacyjny
    zadania
    • wsparcie telefoniczne oraz mailowe klientów niemieckojęzycznych
    oczekujemy
    • znajomości języka niemieckiego B2 (warunek konieczny)
    • znajomości obsługi komputera
    • doświadczenia w obsłudze klienta
    • komunikatywności, otwartości
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47