Asystent ds. obsługi klienta (z językiem włoskim)

Frosta Sp. z o.o.

  • Witebska 63, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 03 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Witebska 63

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, potwierdzanie i nadzorowanie zamówienia od klientów

  • nadzorowanie terminowej realizacji wysyłek do klientów

  • kontrolowanie kompletność i prawidłowość dokumentacji handlowej

  • monitorowanie poziomów zapasów wyrobów gotowych

  • bieżący kontakt z klientem i współpracowa innymi działami

Nasze wymagania

  • b. dobrej znajomości języka włoskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • znajomości języka angielskiego

  • umiejętności budowania długotrwałych relacji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • otwartości na nowe wyzwania i pozytywnej energii

  • dobrej organizacji pracy i cierpliwości

  • komunikatywności i optymistycznego nastawienia

  • umiejętności obsługi pakietu Office, szczególnie Microsoft Excel i Word

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pakiet benefitów min. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do posiłku, dofinansowanie do wypoczynku itp.

  • Pracę w zgranym, dynamicznym, międzynarodowym zespole profesjonalistów.

  • Przyjemną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i zorientowaną na ludzi.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jeżeli język niemiecki jest Twoja pasją i umiesz nawiązywać i budować relacje z ludźmi? Szukasz ciekawej pracy w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie? Chcesz poszerzyć zdobyta wiedzę i umiejętności?

Mamy dla Ciebie świetną propozycję pracy w Dziale Obsługi Klienta Niemieckiego we Froście na stanowisku

Asystent ds. obsługi klienta

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje