Asystent ds. Obsługi Klienta - Zespół Obsługi Klienta

WTW Services sp. z o.o.

3 5003 900 brutto / mies.
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 34A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwać infolinię przychodzącą (głównie połączenia od naszych Ubezpieczonych w sprawie statusu roszczenia, zakresu polisy)

  • Obsługiwać połączenia wychodzące (m.in. kontakt z naszymi Ubezpieczonymi, placówkami medycznymi, urzędami)

  • Obsługiwać skrzynkę mailową

  • Pracować z dokumentacją (rejestracja roszczeń ubezpieczeniowych)

  • Wykonywać inne prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Lubisz pracować w zespole

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, a telefoniczna obsługa Klienta mająca na celu pomoc i objaśnianie spraw nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Jesteś empatyczna/y i cierpliwa/y

  • Jesteś punktualna/y i zorganizowana/y, przestrzegasz terminów wykonania zadań

  • Posługujesz się biegle językiem polskim

  • Chętnie się uczysz i jesteś otwarty na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria, dofinansowanie do karty MultiSport, szkolenia, warsztaty, nauka języków obcych)

  • Umowę o pracę

  • Niepowtarzalną atmosferę pracy

  • Możliwość awansu wewnątrz struktur firmy

  • Pracę zmianową (8-16, 10-18, 12-20) od poniedziałku do piątku

  • Pełne przeszkolenie przez naszych doświadczonych Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • doradztwo psychologiczne, prawne oraz finansowe

Tak się u nas pracuje

Gdzie i z kim będziesz pracować

  • W naszym biurze na Mokotowie , a po pełnym wdrożeniu na stanowisku także możliwość pracy hybrydowej