Oferta pracy

Asystent ds. Obsługi Należności Krajowych

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z dłużnikami

  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności

  • przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty

  • monitorowanie spłaty należności

  • wysyłanie not odsetkowych

  • wprowadzanie przelewów oraz potwierdzeń zapłaty do systemu informatycznego

  • bieżące powiadamianie obsługiwanych klientów o statusie ich należności

  • przygotowywanie i wysyłanie klientom zestawień faktur

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub rozliczeń należności

  • umiejętność obsługi pakietu Ms Office

  • znajomość programu Excel w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z danymi

  • znajomość podstawowych dokumentów księgowych

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, skrupulatność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników