Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Obsługi Procesów HR

  • Białystok, podlaskie
  • Asystent
  • 19.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Białymstoku jesteśmy od dwóch lat. Przez ten czas zatrudniliśmy ponad 200 osób i staliśmy się jednym z większych pracodawców w regionie. Od pracowników oczekujemy znajomości języka obcego oraz otwartości na szkolenia, które umożliwią pracę biurową w międzynarodowym środowisku.

    Należymy do Grupy Commerzbanku – drugiego pod względem wielkości banku w Niemczech. W naszej branży BPO (Business Process Outsourcing) wyręczamy naszych klientów przejmując część ich zadań, np. obsługę płatności bankowych, procesy HR czy księgowe. CERI analizuje przede wszystkim dane klientów banków oraz instytucji finansowych. Dzięki temu nasi klienci mogą skoncentrować się na swojej kluczowej działalności powierzając nam wszystkie wrażliwe procesy – od wprowadzania danych do systemów bankowych po weryfikację potencjalnych partnerów biznesowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem lokalizacji w Białymstoku poszukujemy osób, które razem z nami zapewnią profesjonalną obsługę naszych klientów, realizowaną na najwyższym poziomie. Jeżeli jesteś osobą uczciwą, dokładną i odpowiedzialną, szybko się uczysz, lubisz pracować przy komputerze i chcesz zdobyć doświadczenie w branży BPO – jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki w Polsce – DOŁĄCZ DO NAS! Nie oczekujemy doświadczenia w branży i z chęcią wszystkiego Cię nauczymy.
    top
    Zespół Obsługi Procesów HR
    Miejsce pracy: Białystok

    ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY?

    Rejestracja i przetwarzanie danych w systemie SAP.

    Administrowanie danymi
    z obszaru personalnego.

    Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów.

    Przygotowywanie dokumentów kadrowych w jęz. niemieckim.

    Realizacja zleceń klienta.

    Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1

    Cechuje Cię zaangażowanie
    w realizację powierzonych zadań.

    Jesteś osobą odpowiedzialną
    i dokładną.

    Lubisz i umiesz pracować
    w zespole.

    TAKIE ATUTY DOCENIAMY:

    Bardzo dobra organizacja czasu
    i pracy, także pod presją czasu.

    Zainteresowanie obszarem HR.

    Dofinansowane kursy języka angielskiego i niemieckiego
    Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    Dofinansowanie karty Mulltisport
    Nowa kantyna i dofinansowane obiady

    Program talentowy
    Program rekomendacyjny
    Spotkania integracyjne dla zespołów i całej firmy
    Interesujące zadania i możliwości rozwoju

    Grupy sportowe i kluby zainteresowań
    Bonus świąteczny
    Zgrane zespoły

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez CERI International Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wersalskiej 6, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż CERI International Sp. z o. o. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zostałem poinformowany o prawie dostępu i zmiany moich danych osobowych.”.