Logo Pracuj.pl

Asystent ds. online marketingu

Tubes International Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Tubes International Sp. z o.o.

Bystra 15A

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i publikacja treści w mediach społecznościowych (m.in. Facebook)
  • Tworzenie treści na portale branżowe itp.
  • Bieżąca współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkty
  • Cykliczne raportowanie efektów prowadzonych działań
  • Udział w przygotowaniu i rozwoju stron internetowych
  • Wsparcie pracy w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. roczne na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pisania aranżujących treści (branża przemysłowa)
  • Samodzielność i kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość HTML, CSS
  • Mile widziana znajomość Wordpress’a
  • Mile widziana znajomość programów graficznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość nabycia cennych doświadczeń w zakresie różnych działań marketingowych
  • Pracę w biurze ( pn. – pt. 8:00-16:00 )
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie marketingu internetowego
  • Pakiet medyczny na umowie na czas nieokreślony
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Tubes International to profesjonalny partner w biznesie w zakresie dostarczania węży oraz złączy przemysłowych i przewodów hydrauliki siłowej dla każdej gałęzi przemysłu. Niezmiennie od 1993 roku firma koncentruje się na rozszerzaniu oferowanych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Tubes International rozwija się na rynku krajowym jak i zagranicznym stale poszerzając swoją sieć sprzedaży i dystrybucji poprzez swoje oddziały.

37 oddziałów w Polsce i za granicą

80 057 produktów w ofercie

40 423 produktów w ofercie online

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Asystent ds. online marketingu, Bystra 15A, Poznań