Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Operacyjnych

Fundusz Hipoteczny DOM S.A.O firmie

Fundusz Hipoteczny DOM S.A.

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie prognoz rent dożywotnich, na podstawie samodzielnej wyceny wartości nieruchomości,
  • wstępna weryfikacja dokumentów wewnętrznych Spółki, urzędowych, operatów szacunkowych itp.,
  • uzyskiwanie w imieniu naszych klientów dokumentów niezbędnych do podpisania aktu notarialnego m.in.: zaświadczeń o niezaleganiu z opłatami: z Urzędu Skarbowego, ZUS-u, spółdzielni lub wspólnoty, zaświadczeń z ewidencji ludności, zaświadczeń z Krajowego Rejestru Długów itp.
  • sprzedaż nieruchomości znajdujących się w portfelu Spółki

Nasze wymagania

  • znajomość specyfiki pracy z urzędami: US, ZUS, Urząd Miasta itp.,
  • gotowość do podróżowania,
  • gotowość do częstego osobistego załatwiania spraw w różnego rodzaju urzędach,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie w sprzedaży nieruchomości/obrocie nieruchomościami,
  • czynne prawo jazdy kat. B – konieczne,
  • biegłość w znajdowaniu informacji w Internecie,
  • znajomość programów Word, Excel, Outlook,
  • duża samodzielność, samodyscyplina i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą (do wyboru)
  • narzędzia niezbędne do pracy – laptop i telefon komórkowy
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
  • pakiet opieki medycznej Enel-Med

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Prosimy o podanie wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Uwaga: aplikacje, które nie będą zawierały tej informacji nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jesteśmy najstarszą i największą instytucją w Polsce oferującą Hipotekę Odwróconą. Już 15 rok pomagamy polskim Seniorom poprawić ich sytuację finansową dzięki wypłacanej rencie dożywotniej. Prowadzimy działalność w największych miastach Polski.

Od listopada 2012 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Asystent ds. Operacyjnych, aleja Jana Pawła II 29, Warszawa