Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. organizacji szkoleń

OPTIDENT SP.JO firmie

OPTIDENT SP.J

Kwiatkowskiego 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramu szkoleń oraz umieszczanie informacji na mediach społecznościowych, stronach internetowych

  • Tworzenie katalogów szkoleń i współtworzenie materiałów edukacyjnych

  • Organizowanie eventów mających na celu wsparcie sprzedaży produktów

  • Współorganizowanie targów i konferencji

  • Kompleksowa organizacja i obsługa webinarów przy użyciu dedykowanych platform

  • Kompleksowa organizacja szkoleń ACS odbywających się stacjonarnie

  • Koordynacja szkoleń dla pracowników firmy

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami

  • Aktualizowanie treści związanych ze szkoleniami w mediach społecznościowych.

  • Zlecanie do przygotowania materiałów promocyjnych i edukacyjnych

  • Kontakt z wykładowcami oraz logistyka szkoleń

  • Aktualizacja dokumentacji szkoleniowej: kontakt mailowy i telefoniczny z Organami Izb Lekarskich

  • Prowadzenie raportów szkoleniowych

  • Współpraca z działem marketingu oraz działem wsparcia sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (PowerPoint, Word, Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność kreatywnego myślenia

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • Pomysłowość, kreatywność, zaangażowanie

  • Znajomość narzędzi marketingowych i promocyjnych

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Optident – technologiczna firma medyczna z branży stomatologii. Optident to jeden z największych w Polsce dostawców cyfrowego obrazowania w stomatologii (rynek rtg, tomografii CBCT, CadCam).

Wyposażyliśmy w Polsce ponad 6 000 Klinik Stomatologicznych w zaawansowane, medyczne urządzenia i oprogramowanie. Z naszym 50-osobowym zespołem tworzymy historię i przyszłość polskiej stomatologii.

Jeśli poszukujesz pracy w międzynarodowym, młodym, dynamicznym środowisku, jesteś gotowy na rozwój, naukę i pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnią historią zapraszamy do współpracy.

DOŁĄCZ DO NAS. STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ŚWIATOWEGO I POLSKIEGO LIDERA W CYFROWYM OBRAZOWANIU W STOMATOLOGII

Przewiń do profilu firmy