Asystent ds. Personalnych

  • Cigacice (pow. zielonogórski), lubuskie
  • Asystent
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy  2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników.  W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

    Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem ponad 11000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.

    Miejsce pracy: Cigacice (pow. zielonogórski)
    Nr ref.: AP-CIG

    Główne obowiązki:

    • Kontrolowanie dokumentacji służącej do naliczania wynagrodzeń,
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo - płacowym,
    • Ewidencjonowanie i rozliczanie absencji pracowniczych,
    • Opracowywanie raportów, analiz oraz niezbędnych zestawień.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego,
    • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku zajmującym się sprawami kadrowo-płacowymi,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego,
    • Dobrej znajomość MS Office,
    • Umiejętności komunikowania się i współpracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie przez naszego partnera,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i nauki od najlepszych ekspertów w swojej branży,
    • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.
    bottom