Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. personalnych

STALCOO firmie

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu w bieżących pracach związanych z obsługą kadrową

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich i szkoleń BHP

  • Wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Wsparcie w pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu Optima

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną prace w zgranym zespole

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej organizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

STALCO

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma

o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy