Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. personalnych (staż płatny)

  • Rybnik, Jejkowice (pow. rybnicki), śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Constantia Flexibles należy do globalnych liderów w branży opakowań giętkich. Do grona naszych Klientów należą wiodący producenci żywności, napojów i leków na świecie. Funkcjonujemy w oparciu o najlepsze standardy organizacyjne w branży. Dbając o zapewnienie naszym pracownikom bezpiecznych i przyjaznych warunków pracy, cieszymy się opinią dobrego oraz stabilnego pracodawcy. W Polsce Grupa posiada dwa zakłady produkcyjne i Centrum Usług Biznesowych.

    Constantia Flexibles ColorCap Sp. z o. o z siedzibą w Jejkowicach, poszukuje osoby do wsparcia działu Personalnego:

    Asystent ds. personalnych
    (staż płatny)

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji
    • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres do 2 miesięcy

    Oczekiwania:

    • Student lub absolwent (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Kadry, Administracja)
    • Mile widziane doświadczenie w dziale Kadr lub pokrewnym
    • Mile widziana znajomość systemu ERP (OPTIMA)
    • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Poufność
    • Skrupulatność, dbałość o szczegóły
    • Terminowość
    • Samodzielność

    Zakres zadań:

    • Zakładanie akt osobowych
    • Weryfikacja i porządkowanie dokumentacji kadrowej
    • Archiwizacja dokumentacji kadrowej
    • Pomoc w projektach kadrowych
    • Wsparcie działu personalnego w bieżących zadaniach
    • Wprowadzanie danych do systemu ERP
    • Przygotowywanie zestawień, raportów kadrowych

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj teraz.
    Więcej informacji: www.cflex.com / T +48 32 75 60 500

    Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych ubiegających się o zatrudnienie w spółce Constantia ColorCap

     Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” „Wyślij” lub aplikując w inny sposób zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym w: CV, liście motywacyjnym, formularzu rekrutacyjnym, testach rekrutacyjnych itp.) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej przez Constantia ColorCap Sp. z o.o. z siedzibą w Jejkowicach (ul. Przemysłowa 24, 44-290 Jejkowice) do celów związanych z organizacją obecnego procesu rekrutacyjnego (oraz przyszłych o ile wyrazi Pan/Pani na to zgodę) prowadzonego przez Constantia ColorCap Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Constantia Flexibles, której firma Constantia ColorCap Sp. z o.o. jest częścią.

    Dane osobowe wskazane w CV - imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie przetwarzamy na podstawie przepisów Kodeksu Pracy. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa (np. Pana/Pani wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie chce Pan/Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane osobowe, prosimy o nie umieszczanie ich w swoich dokumentach.

    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Constantia ColorCap Sp. z o.o. oraz prawach związanych z przetwarzaniem danych

    1. Administrator

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Constantia ColorCap Sp. z o.o. z siedzibą w Jejkowicach (ul. Przemysłowa 24, 44-290 Jejkowice)

    2. Dane kontaktowe

    Można skontaktować się z Constantia ColorCap Sp. z o.o. poprzez adres [email protected] lub pisemnie Constantia ColorCap Sp. z o.o. (adres siedziby).

    Constantia ColorCap Sp. z o.o. wyznaczyła inspektora ochrony danych. W sprawach ochrony danych osobowych proszę kontaktować się pod adresem mailowym: [email protected]

    3. Cele przetwarzania i podstawa prawna

         Constantia ColorCap Sp. z o.o. przetwarza Pana/Pani dane osobowe w celu:

    • prowadzania obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych w zakresie określonym w przepisach ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz ustawy Kodeks Pracy prowadzących do ewentualnego zawarcia                   o umowy pracę, do czego przetwarzanie tych danych jest niezbędne;
    • archiwizacyjnym i statystycznym;
    • wykonywania obowiązków wskazanych przepisami prawa;
    • ewentualnego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami.

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:

    • przepisów prawa – dla obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych w zakresie określonym w przepisach Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz ustawy Kodeks pracy (art.221 par.1) i w związku z art. 6 pkt 1b ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych            w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
    • zgody – dla obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych w zakresie jaki nie wynika z tych przepisów;
    • uzasadnionego interesu Administratora – dla zapewnienia bezpieczeństwa danych, w tym wyjaśniania okoliczności nieprawidłowego korzystania z usług, celów archiwizacyjnych i statystycznych oraz ewentualnego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami.

    4. Okres przetwarzania danych

    Constantia ColorCap Sp. z o.o. przechowuje Pana/Pani dane osobowe dla celów obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 1 roku od daty otrzymania dokumentów aplikacyjnych lub do chwili wycofania przez Pana/Panią zgody. Okresowo możemy Pana/Panią pytać o ponowne wyrażenie (przedłużenie) zgody na przetwarzanie danych osobowych w tych celach.

    Ponadto Pana/Pani dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku od daty otrzymania dokumentów.

    5. Przekazywanie danych i odbiorcy danych

    W zakresie w jakim wyraził/-ła Pan/Pani na to zgodę, Constantia ColorCap Sp. z o.o. może przekazać Pana/Pani dane osobowe podmiotom z Grupy Constantia Flexibles oraz dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemu do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Pana/Panią dane osobowe nie zostaną przekazane do państwa trzeciego.

    Ponadto odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby zaangażowane             w procesy rekrutacyjne i uprawnione do podejmowania decyzji o zatrudnieniu. Jeśli zostanie Pan/Pani zaproszony/-na na rozmowę, imię i nazwisko osoby zaproszonej zostanie przekazane podmiotowi świadczącemu usługi ochrony mienia celem umożliwienia wejścia na teren zakładu.

    6. Pana/Pani prawa

    Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    W sytuacjach przewidzianych prawem oraz w ramach informacji, których podstawą przetwarzania jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Constantia ColorCap Sp. z o.o. ma Pan/Pani prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

    Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, o której mowa powyżej przysługiwać będzie Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    W celu skorzystania z powyższych praw może Pan/Pani skontaktować się                       z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, korzystając z podanych powyżej danych kontaktowych.

    Ma Pan/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawach związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych.

    7. Obowiązek podania danych i skutki ich niepodania

    Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa                            (art.221 par.1 Kodeksu Pracy) jest wymogiem ustawowym. Bez podania tych danych Pana/Pani aplikacja nie zostanie uwzględniona w obecnym lub przyszłych procesach rekrutacyjnych. Podanie innych danych w tych celach jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.