Oferta pracy

Asystent ds. Personalnych

Archicom AM Sp. z o.o.O firmie

Archicom AM Sp. z o.o.

Generała Romualda Traugutta 45

Wrocław

Grupa Archicom to ogólnopolski deweloper notowany na GPW, działający od ponad 30 lat na rynku nieruchomości. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, który od początku do końca realizuje własne projekty i czuje się w pełni odpowiedzialny za dostarczanie klientom zachwycających i funkcjonalnych rozwiązań. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni pięknych, funkcjonalnych i przyjaznych człowiekowi.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do Działu Personalnego zajmującego się obsługą kadrowo-płacową, a także działaniami związanymi z rekrutacją i rozwojem pracowników całej Grupy Archicom. Poszukujemy ambitnej i chcącej się rozwijać osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Spotkają Cię w szczególności takie zadania:

  • Administracja kadrowa dla spółek Grupy Archicom: zakładanie akt osobowych, wprowadzanie danych do systemu kadrowego
  • Obsługa w zakresie benefitów pozapłacowych i czuwanie nad poprawnością rozliczeń
  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Organizacja szkoleń Grupy Archicom
  • Udział w innych projektach realizowanych przez Dział Personalny

Dołącz do nas jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w działach HR
  • Chcesz rozwijać się i realizować zadania z całego obszaru HR (obsługa kadrowa, benefity pracownicze, szkolenia i rozwój pracowników)
  • Sprawnie posługujesz się programami z pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Masz znakomite zdolności organizacyjne
  • Jesteś osobą nastawioną na współpracę, otwartą na częsty kontakt z pracownikami

Możemy Ci zaoferować:

  • Zaangażowanie w różnorodne zadania i ciekawe projekty HR
  • Realny wpływ na jakość obsługi Działu Personalnego oraz rozwój pracowników Grupy Archicom
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach
  • Bogatą ofertę benefitów, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, kartę MultiSport, Pracowniczy Plan Emerytalny - finansowany w całości przez pracodawcę i dodatkowe przywileje wynikające z bycia pracownikiem największego dewelopera we Wrocławiu :)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij nam swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy