Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. personalnych

YS Poland Autoparts Sp. z o.o.O firmie

YS Poland Autoparts Sp. z o.o.

Fryderyka Wilhelma Redena 1

Zabrze

YS Poland Autoparts Sp. z o.o. w Zabrzu,
firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji stalowych komponentów
dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje:

Zadania:

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa zatrudnionych pracowników ( prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów kadrowych takich jak: umowa o pracę, świadectwo pracy, zaświadczenia)
  • kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • tworzenie raportów i zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym, administracja nieobecności
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych, tj. tworzenie opisów stanowiskowych, zamieszczanie ofert pracy, kontakty z instytucjami zewnętrznymi, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • ścisła współpraca z wszystkimi działami firmy
  • wsparcie zatrudnionych cudzoziemców w zakresie kontaktów z Urzędem Wojewódzkim, tj. przygotowywanie wniosków o zezwolenie na pobyt i pracę oraz kompletu niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze spraw kadrowo-płacowych
  • praktyczna znajomość programu Płatnik
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków
  • doświadczenie w pracy w systemach kadrowo-płacowych
  • znajomość programu Comarch Optima mile widziana
  • dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • bezpłatne ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne