Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. płac

Payroll.pl Sp. z o.o.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Pracując u naszego klienta, będziesz:

⁃ Aktywnie uczestniczył w procesie przygotowania a następnie naliczania comiesięcznych list płac,

⁃ Wprowadzał dane do systemu kadrowo-płacowego,

⁃ Administrował i archiwizował dokumentację pracowniczą,

⁃ Poznawał tajniki pracy w płacach.

Nasze wymagania

⁃ Marzysz by zacząć pracę w płacach i zdobywać pierwsze doświadczenia,

⁃ Masz umysł ścisły, lubisz pracować w Excelu,

⁃ Studiujesz na kierunkach ekonomicznych lub podobnych i masz wolne kilkanaście godzin tygodniowo,

⁃ Chcesz się uczyć i rozwijać.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwości rozwoju i awansu, wsparcie współpracowników,

  • Szkolenia z programu kadrowo-płacowego,

  • Benefity pozapłacowe :-)

Nasi specjaliści od ok 30 lat świadczą usługi z obszaru księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego i usług prawnych. Przyczyniamy się do rozwoju firm naszych klientów, zaś Pracownicy mają możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy