Oferta pracy

Asystent ds. planowania inwestycji

Echo Investment S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie informacji transakcyjnych oraz analiza rynku według wyznaczonych celów,

  • Wsparcie zespołu poprzez przygotowywanie prezentacji i tworzenie raportów,

  • Organizacja współpracy z firmami zewnętrznymi,

  • Udział w spotkaniach z zespołem oraz z klientami,

  • Prace administracyjne związane z funkcjonowaniem działu,

  • Planowanie logistyczne wyjazdów oraz działania operacyjne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (najlepiej studia na kierunkach: ekonomia, zarządzanie nieruchomościami, gospodarka przestrzenna lub pokrewne związane z nieruchomościami),

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Angielski na poziomie średniozaawansowanym,

  • Umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,

  • Konsekwencja i terminowość w powierzonych zadaniach,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,

  • Mile widziane doświadczenie w sektorze nieruchomości (atutem będą w szczególności nieruchomości gruntowe).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kafeterię benefitów,

  • Pozytywną atmosferę i pracę w nastawionym na współpracę zespole,

  • Możliwość rozwoju poprzez współdziałanie ze specjalistami zaangażowanymi w proces deweloperski na różnych etapach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do pakietów sportowych

Echo Investment S.A.

Echo Investment jest deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy