Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. płatności z j. niemieckim

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OFERTA
    PRACY
    Katowice
    Miejsce pracy: Katowice

    Asystent ds.płatności z j. niemieckim
    (min. poziom B1)

    Poszukujemy osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego w obszarze księgowym.

    • Wsparcie buddy'ego
    • Chillout room
      z fotelem masującym i TV
    • Upominki urodzinowe
    • Owocowe poniedziałki
    • Atrakcyjna lokalizacja

    Zadania

    • Wsparcie zespołu płatności w zakresie weryfikacji danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu księgowego
    • Praca z systemem SAP
    • Walidacja danych dot. kont klientów oraz alokacji płatności
    • Kontakt z klientem wewnętrznym w j. niemieckim

    Co zyskujesz?

    • Umowę o staż absolwencki (staż płatny) lub umowę o pracę na część etatu (20h/ tydzień)
    • Elastyczny grafik godzinowy
    • Profesjonalne szkolenia wdrażające oraz przyjazne środowisko pracy
    • Możliwość wykorzystania j. niemieckiego w codziennej pracy

    Wymagania

    • Zainteresowanie tematyką księgową/ finansową
    • Dokładność, sumienność w realizacji zadań
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego