Oferta pracy

Asystent ds. pozyskiwania dostępu do gruntów

PGNiG GAZOPROJEKT S.A.O firmie

  • Strzegomska 55A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

PGNiG GAZOPROJEKT S.A.

Strzegomska 55A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów negocjacyjnych celem uzyskania dostępu do gruntów pod inwestycje

  • Prowadzenie i dokumentowanie negocjacji z właścicielami i użytkownikami terenów

  • Udział w procesach administracyjnych dotyczących sposobu użytkowania gruntów i monitorowanie procedury wydawania decyzji administracyjnych

  • Udział w wizjach lokalnych w ramach wykowywanych zadań

  • Współpraca z zespołami branżowymi w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek – administracja, prawo, gospodarka nieruchomościami lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość procedur związanych z użytkowaniem gruntów i zmian ich użytkowania oraz ograniczania praw własnościowych

  • Znajomość prawa z zakresu sposobu użytkowania gruntów rolnych i leśnych i zmian w ich użytkowaniu

  • Podstawowa wiedza prawa budowlanego, ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz zakresu lokalizacji inwestycji

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, zwłaszcza w obszarze komunikacji i negocjacji

  • Dobra znajomość oprogramowania pakietu MS Office

  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

PGNiG GAZOPROJEKT SA to wiodący dostawca usług inżynieringu inwestycji infrastrukturalnych. Prowadzimy działalność na wszystkich etapach procesów inwestycyjnych od analiz i studiów wykonalności poprzez projekty budowlane, wykonawcze oraz dokumentacje środowiskowe i specjalistyczne.

Przewiń do profilu firmy