Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. prawno-administracyjnych

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-05-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

    Asystent
    ds. prawno-administracyjnych
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • udział w przygotowywaniu i redagowaniu dokumentów (umowy, regulaminy, procedury)
    • wsparcie Prawnika w sprawach związanych z administrowaniem dokumentacją firmową
    • dbałość o właściwy obieg dokumentacji firmowej
    • archiwizowanie dokumentów firmowych
    • wparcie w bieżących pracach administracyjnych

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale administracyjnym lub prawnym
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek Prawo i Administracja lub pokrewne)
    • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • sumienność, dokładność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w Centrum Gliwic
    • bezpłatny parking
    • możliwość inicjowania i proponowania własnych rozwiązań i pomysłów
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.