Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Prawnych

BAUHAUSO firmie

  • Sopot
    Sopot, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej obsługi administracyjno - prawnej Spółki;
  • sporządzanie i negocjowanie umów,
  • analiza przepisów prawnych i orzecznictwa sądowego,
  • przygotowywanie, redagowanie pism i wniosków,
  • uczestniczenie w spotkaniach w charakterze doradcy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • rzetelność,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • terminowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi na piśmie,
  • umiejętność eliminowania ryzyk prawnych z działalności przedsiębiorstwa,
  • dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w grupie kapitałowej, posiadającej ugruntowana pozycję na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • finansowanie szkoleń mających na celu Twój rozwój i podnoszenie kalifikacji
  • pracę w stałych godzinach
  • opiekę medyczną
  • dopłatę do posiłków,
  • ciekawą pracę w młodym, ale już doświadczonym zespole specjalistów,
  • atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku, pomocy i dzieleniu się wiedzą

Głównym przedmiotem działalności BAUHAUS jest kompleksowe wykonawstwo konstrukcji budynków kubaturowych począwszy od zaprojektowania, poprzez wykopy z ich zabezpieczeniem i odwodnieniem, poprzez wykonanie konstrukcji wraz z zadaszeniem. Czasami realizujemy także w charakterze generalnego wykonawcy. Prowadzimy inwestycje budowlane w województwie pomorskim i województwach ościennych. W ciągu 20 lat istnienia na rynku, BAUHAUS uczestniczył w realizacji ponad 700 obiektów, zapewniając swoim Zleceniodawcom należytą jakość i terminowość. Firma posiada uznanie inwestorów i specjalistów z branży. Na liście naszych realizacji znajdują się nowoczesne biurowce (np. Alchemia, Lotos), osiedla mieszkaniowe (np. Neptun Park, Garnizon) – w tym wieżowce (np. 5 x Albatros Przymorze), hotele (np. Sheraton Sopot, Hotel SOPOT) centra handlowo-usługowe, dworzec promowy, szkoły, obiekty sakralne, fabryki, instalacje przemysłowe i inne. Gorąco polecamy pracę w naszym rozwijającym się zespole fachowców.

Asystent ds. Prawnych, Sopot