Asystent ds. Prawnych

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Pionu

  • Kompletowanie umów i przygotowanie pełnej dokumentacji do podpisu

  • Prowadzenie bazy danych umów oraz wprowadzanie bieżących zmian w bazie zgodnie z uzgodnieniami

  • Przygotowywanie korespondencji wychodzącej w tym pism, wezwań etc.

  • Inne czynności prawne ad hoc

  • Zadania administracyjne w tym analityczne wspierające funkcjonowaniu działu

Nasze wymagania

  • Student ostatnich lat studiów prawniczych lub absolwent kierunku związanego z administracją

  • Dobra znajomość przepisów prawa cywilnego w szczególności najem

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność

  • Samodzielność i operatywność

  • Orientacja na cel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych

  • Udział w ciekawych projektach

  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy