Oferta pracy

Asystent ds. Projektów Marketingowych

RTV EURO AGDO firmie

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji projektów marketingowych,

  • tworzenie harmonogramów kampanii,

  • tworzenie raportów z kampanii,

  • wyszukiwanie informacji na zadany temat, tworzenie z nich planów, briefów i notatek,

  • inne zadania zlecone przez dział projektów marketingowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, marketingu, bądź reklama (lub student ostatniego roku),

  • mile widziane doświadczenie zawodowe (staż) w dziale marketingu lub w agencji reklamowej,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność działania pod presją czasu i priorytetów,

  • umiejętność realizowania wielu zadań jednocześnie,

  • zdolność logicznego myślenia,

  • umiejętność jasnego komunikowania się i poszukiwania informacji,

  • bardzo dobra obsługa komputera w tym MS Excel, MS PowerPoint, MS Word.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań,

  • pracę u lidera w swojej branży,

  • stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy