Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Promocji i PR

Wielkopolska Organizacja TurystycznaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, dystrybucja i publikacja materiałów promocyjnych;

  • redagowanie informacji prasowych dla mediów;

  • współpraca przy redagowaniu stron internetowych;

  • prowadzenie korespondencji i realizacja działań promocyjnych z Zagranicznymi Ośrodkami Polskiej Organizacji Turystycznej oraz z regionami partnerskimi Wielkopolski;

  • monitoring mediów;

  • przygotowywanie pism i projektów umów, prezentacji, raportów i analiz;

  • obsługa stoisk promocyjnych oraz organizacja i uczestnictwo w targach turystycznych i innych eventach promocyjnych;

  • współpraca z pracownikami biura w planowaniu i realizacji projektów marketingowych;

  • wsparcie administracyjne pracy biura;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów – z możliwością pogodzenia studiów z pracą na cały etat (preferowane kierunki: marketing, turystyka i rekreacja, dziennikarstwo lub pokrewne);

  • dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie drugi język: niemiecki lub hiszpański);

  • łatwość redagowania tekstów promocyjnych, notatek prasowych i innych;

  • znajomość regionu i wiedza o jego atrakcjach turystycznych będą dodatkowym atutem;

  • biegła obsługa urządzeń i programów biurowych;

  • dodatkowym atutem będą umiejętności obróbki grafiki oraz doświadczenie w zakresie redagowania serwisów internetowych;

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • silna motywacja do osiągania celów;

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz zdolność analitycznego myślenia;

  • umiejętność prowadzenia wielu zadań jednocześnie oraz pracy pod presją czasu;

  • dyspozycyjność;

  • kreatywność i inwencja;

  • wysoka kultura osobista;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (organizacja z branży turystycznej, agencja marketingowa, dział promocji w obiekcie hotelowym lub turystycznym);

  • gotowość do podjęcia pracy od 1 kwietnia 2021r.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym, kreatywnym, energicznym zespole przy różnorodnych projektach, pozwalającą na zdobycie szerokiego doświadczenia;

  • możliwość udziału w szkoleniach i wydarzeniach branżowych;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

O nas

Wielkopolska Organizacja Turystyczna zajmuje się promocją i budową turystycznego wizerunku województwa wielkopolskiego. Prowadzimy, przy współpracy blisko 100 członków naszego stowarzyszenia, kampanie promocyjne z wykorzystaniem różnych narzędzi marketingowych.

Na zgłoszenia czekamy do 1 marca 2021r. do godz. 10.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.