Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. protetyki słuchu - obsługa pacjenta

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 04.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radość Słyszenia

    Firma działająca na polskim rynku ukierunkowana na niesienie pomocy osobom niedosłyszącym.

    Poszukuje pracownika na stanowisko:

    Asystent ds. protetyki słuchu
    - obsługa pacjenta

    Miejsce wykonywania pracy: Sierpc, Grójec, Żyrardów, Łódź, Wschowa, Świnoujście, Świebodzin, Dzierżoniów, Wałbrzych, Częstochowa, Nysa, Warszawa, Żagań, Śrem, Szprotawa, Nowa Sól, Lubliniec, Gniezno.

    Zakres obowiązków:

    • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
    • uzupełnianie bazy klientów w systemie informatycznym
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie mile widziane wyższe
    • bardzo dobra obsługa komputera
    • komunikatywność
    • sumienność i systematyczność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • dobrą atmosferę pracy, motywacyjny system wynagradzania.
    • dostęp do pakietu medycznego
    • dostęp do kart Multisport Plus.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    z dopiskiem do jakiego miasta składana jest aplikacja.

    Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji (Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz.U. Nr 133, poz.883).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.