Oferta pracy

Asystent ds. przesyłek

Secom United Sp. z o.o.

  • Chrobrego 133A, Mokre, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Chrobrego 133A

Mokre

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, weryfikowanie i realizacja zwrotów od klientów

  • rozwiązywanie spraw związanych z przesyłkami kurierskimi (m.in. zaginione przesyłki, brak dostawy, błędne adresy, zlecanie odbiorów )

  • zgłaszanie reklamacji transportowych

  • pomoc przy obsłudze zamówień

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność i terminowość wykonywania zadań

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • pracę z doświadczonym i zgranym zespołem

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie karty multisport

  • pracę w jednym z najszybciej rozwijających e-commerców w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Secom United to jeden z liderów polskiego rynku e-commerce w segmencie dom&wnętrze. Naszym celem jest kreowanie najnowszych trendów związanych z designem oraz innowacyjnością produktów jakimi są profesjonalne osłony okienne.

Naszym atutem są ludzie – specjaliści w swoim fachu, popierający swoje umiejętności bogatym doświadczeniem. W naszym zespole cenimy sobie szczerość, komunikatywność, ambicję i zaangażowanie, przy jednoczesnym postawieniu znaku równości dla koleżeństwa, otwartości i dobrej atmosfery.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, wdrażaniem nowych projektów, a także otwieraniem nowych kanałów sprzedaży rozszerzamy nasz zespół :)

Przewiń do profilu firmy