Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent ds. Raportowania Finansowego

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Inpost SA

  • współpraca i wsparcie księgowości spółek z Grupy (Luksemburg, UK, Włochy, Francja, Polska)

  • przygotowywanie raportowania finansowego na potrzeby umów kredytowych

  • weryfikacja i przygotowanie pakietów konsolidacyjnych spółek Grupy Kapitałowej

  • bieżąca współpraca z działami FP&A, Kontrolingu, IFRS i Investor Relations

  • bieżące wsparcie Zarządu w zakresie przygotowywania danych finansowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z obszaru: finanse i rachunkowość, księgowość, ekonomia lub pokrewne

  • znajomość zasad rachunkowości

  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną pracę z danymi w tym języku

  • dobra znajomość programu Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność analitycznego myślenia, zorientowanie na szczegóły

  • dyspozycyjność w okresach przygotowywania raportów kwartalnych

  • mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe lub staż w obszarze finansów.

  • Zależy nam także, abyś odnalazł/a się w zwinnym świecie InPostu. Pracujemy szybko i lubimy to. Projekty nigdy się nie kończą, a to, co możemy Ci zagwarantować to fakt, że zdecydowanie nigdy nie będziesz się nudzić!

To oferujemy

  • partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością

  • możliwości pracy hybrydowej (nasze biuro znajduje się na ul. Wielickiej 28)

  • stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkoleń, które pomogą Ci czerpać satysfakcję z zajmowanego stanowiska

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)​

  • możliwości uczestniczenia w inicjatywach pracowniczych (wolontariat, konkursy z nagrodami)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

1. Test sprawdzający wiedzę z Excela

2

2. Spotkanie z Liderem Zespołu i Przedstawicielem Działu HR

3

3. Spotkanie z Managerem Raportowania Grupowego

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy