Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent ds. raportowania finansowego

TenderHut S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i analiza raportów finansowych

  • Weryfikacja poprawności wypełniania pakietów konsolidacyjnych przez spółki należące do Grupy.

  • Udział w procesie konsolidacji sprawozdań finansowych Grupy.

  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych spółki notowanej na giełdzie Papierów wartościowych w Warszawie.

  • Współpraca z powiązanymi spółkami polskimi i zagranicznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym (preferowane kierunki: rachunkowość, audyt, finanse, controlling)

  • Umiejętność analizy sprawozdań finansowych, w tym określania wpływu wydarzeń gospodarczych na poszczególne pozycje sprawozdania finansowego.

  • Znajomość rachunkowości finansowej.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca sprawną codzienną komunikację ze spółkami zagranicznymi.

  • Biegła znajomość MS Office (przede wszystkim programu Excel)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i wyciągania wniosków

  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem.

  • Mile widziana praktyczna znajomość MSSF/MSR oraz analizy finansowej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy, choć nie jest wymagane

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów i controllingu w spółce giełdowej

  • Pracę w biurze w Olsztynie

  • Sprzęt do pracy (laptop+ monitor)

  • Możliwość korzystania z karty multisport, zajęć z angielskiego oraz pakietu Luxmed