Logo Pracuj.pl

Asystent ds. raportowania finansowego

TenderHut S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i analiza raportów finansowych
  • Weryfikacja poprawności wypełniania pakietów konsolidacyjnych przez spółki należące do Grupy.
  • Udział w procesie konsolidacji sprawozdań finansowych Grupy.
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych spółki notowanej na giełdzie Papierów wartościowych w Warszawie.
  • Współpraca z powiązanymi spółkami polskimi i zagranicznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym (preferowane kierunki: rachunkowość, audyt, finanse, controlling)
  • Umiejętność analizy sprawozdań finansowych, w tym określania wpływu wydarzeń gospodarczych na poszczególne pozycje sprawozdania finansowego.
  • Znajomość rachunkowości finansowej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca sprawną codzienną komunikację ze spółkami zagranicznymi.
  • Biegła znajomość MS Office (przede wszystkim programu Excel)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i wyciągania wniosków
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem.
  • Mile widziana praktyczna znajomość MSSF/MSR oraz analizy finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy, choć nie jest wymagane

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów i controllingu w spółce giełdowej
  • Pracę w biurze w Olsztynie
  • Sprzęt do pracy (laptop+ monitor)
  • Możliwość korzystania z karty multisport, zajęć z angielskiego oraz pakietu Luxmed

Asystent ds. raportowania finansowego, Olsztyn