Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. raportowania i analizy danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    OEX Cursor S.A. specjalizuje się w planowaniu i realizacji złożonych projektów sprzedażowych, merchandisingu i promocji. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa ul. Równoległa 4a

     Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie danych i ich analiza głównie w programie MS Excel
    • udział w kompleksowej realizacji projektów wdrażanych na rzecz naszych klientów
    • przygotowywanie raportów i rozliczeń zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz przełożonych

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
    • komunikatywność i pozytywne podejście do pracy
    • silna motywacja, zaangażowanie i umiejętność efektywnej pracy
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
    • entuzjazm w podejmowaniu wyzwań

    Oferujemy:

    • praca na pełny etat od poniedziałku do piątku
    • pełna wyzwań praca w zespole zgranych, dynamicznych osób
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • możliwość pracy w firmie będącej liderem w swojej branży
    • przyjazna atmosfera pracy
    • atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych”.