Oferta pracy

Asystent ds. rejestracji prób

Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o.O firmie

Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o.

Owocowa 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja prób środowiskowych

  • Prowadzenie starannej dokumentacji

  • Zarządzanie w systemie zleceniami klienta

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu Ochrony Środowiska

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wykształcenie średnie, policealne

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Samodzielność w działaniu

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność obiektywnej analizy danych i rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - firma będąca liderem w swoim obszarze

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Przyjazne zaplecze socjalne

  • Miła atmosfera pracy

  • Pakiet medyczny Lux-Med

  • Dofinansowanie do karty Multisport

Nasze akredytowane laboratorium Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o.w Katowicach odpowiada za analizy środowiskowe. Celem działalności jest pomoc Klientom w dopełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z przepisów związanych z ochroną środowiska i wskazanie rozwiązań, które z punktu widzenia przedsiębiorstwa i prowadzonych inwestycji są najkorzystniejsze. Laboratorium działa od poniedziałku do piątku od 7:00 - 15:00.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze współpracując z największymi klientami z branży środowiskowej, a poprzez walidację nowych metod badawczych i nowoczesny system zarządzania, cały czas usprawniamy nasze procesy.

Przewiń do profilu firmy