Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. reklamy i marketingu

ADF AUTO Spółka z o.o.

aleja Karkonoska 45

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współudział w opracowywaniu materiałów tekstowych i przygotowywaniu komunikacji marketingowej oraz medialnej w mediach tradycyjnych i internetowych,

  • wdrażanie i realizacja strategii marketingowej,

  • redagowanie i uaktualnianie materiałów na stronach firmowych,

  • zarządzanie kanałami społecznościowymi,

  • nadzór nad kampaniami mediowymi i ich optymalizacja,

  • kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie działań promocyjnych oraz marketingowych,

  • współudział w opracowywaniu strategii marketingowej firmy, monitoring rynku,

  • kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych,

  • obserwacja rynku branżowego, analizy rynkowe,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej,

  • wiedza z zakresu marketingu, mediów społecznościowych, marketingu internetowego,

  • podstawowa znajomość programów graficznych,

  • przygotowanie treści oraz moderacji stron firmowych,

  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia krótkich, angażujących treści,

  • dobra organizacja pracy i dbałość o detale,

  • znajomość narzędzi i kanałów w social mediach,

  • język angielski lub /(i) niemiecki w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację w mowie oraz w piśmie,

  • własna inicjatywa, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • motywujący system wynagrodzeń,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

ADF AUTO Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Abarth i IVECO. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem handlowym oraz szerokim wachlarzem usług około sprzedażowych. Jesteśmy zlokalizowani we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 45.

Przewiń do profilu firmy