Oferta pracy

Asystent ds. rekrutacji

OTTO Work Force

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesów e-rekrutacji

  • Wsparcie procesu rekrutacji pracowników

  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami

  • Weryfikacja umiejętności językowych kandydatów

  • Rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym

  • Przestawianie dostępnych ofert pracy, dopasowanych do kwalifikacji kandydatów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w sprzedaży w Polsce lub za granicą

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra współpraca i pozytywne nastawienie oraz otwartość na drugiego człowieka

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Dołączenie do Zespołu, który wspólnie realizuje cele w obszarze rekrutacji międzynarodowej,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR w jednej z największych międzynarodowych Agencji Pracy

  • Wdrożenie oraz przeszkolenie niezbędne do pracy na tym stanowisku

  • Swobodny dress code

  • Elastyczne godziny pracy w systemie hybrydowym
( 2 zmiany w tygodniu: I zmiana w godz. 8 – 16 lub 9 – 17, II zmiana: 12 - 20 zdalnie + soboty 8 – 16 lub 9 – 17 zdalnie)

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość pracy hybrydowej

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Przewiń do profilu firmy