Logo Pracuj.pl

Asystent ds. rekrutacji

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zatrudnionych pracowników
  • prowadzenie dokumentacji
  • rekrutacja oraz zatrudnianie pracowników tymczasowych
  • kontakt oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz Pracownikami
  • inne prace zlecone przez Kierownika oddziału
  • publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów

Wymagania pracodawcy

  • nastawienia na realizację zadań- możliwość awansu i rozwoju
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i szybkości w działaniu
  • dyspozycyjność od zaraz- warunek konieczny

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • benefity
  • trzymiesięczny okres wdrożeniowy, a następnie możliwość awansu
  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • praca w centrum
  • wolne weekendy
  • praca od pon. do pt. 09:00-17:00
  • praca od zaraz
  • wyjazdy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

FALLWORK SP. Z O.O.

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Asystent ds. rekrutacji, Gdańsk