Oferta pracy

Asystent ds. rekrutacji

Łączpol Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Łączpol Sp. z o.o.

Armatorów 34

Gdynia

Łączpol Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku w branży teleinformatycznej i budowlanej od 1988 roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
asystenta ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie osób z Europy Wschodniej zainteresowanych pracą dla naszej firmy
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami
  • przygotowywanie dokumentów legalizujących pobyt cudzoziemców w Polsce

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
  • kreatywność i zaangażowanie
  • mile widziane wyższe wykształcenie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • pakiet medyczny dla pracownika
  • możliwość awansu i budowania własnej kariery
  • szkolenia
Zgłoszenia kandydatów prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy