Freundschaft Sp. z o.o., ul. Mangalia 2A, 02-758 Warszawa, jako administrator danych informuje, że Pani/a dane będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją, na podstawie przepisów Kodeksu Pracy, a w także na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a i lit. c) . Przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, a także sprzeciwu, jeżeli przepisy dopuszczają takie działanie. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie, że nie będzie to miało wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem. Dane mogą być udostępniane podmiotom, zapewniającym poprawne działanie poczty elektronicznej. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do dalszych procesów rekrutacji, dane mogą być udostępnione spółkom z grupy kapitałowej Mediacap SA. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Czas przetwarzania danych będzie wynosił 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji lub 2 lata w przypadku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie do innych procesów rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Rekrutacji i HR

Freundschaft sp. z o.o.

  • Mangalia 2a, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mangalia 2a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla

  • udział w procesie wdrażania nowych pracowników

  • udział w budowaniu i rozwijaniu procesów i standardów z obszaru HR, w tym m.in.: ocena i rozwój, szkolenia, obsługa administracyjna oraz w zadaniach związanych z budowaniem marki pracodawcy

  • współpraca z zespołem w celu wypracowania efektywnych metod pracy,

  • udział w innych procesach HR

Nasze wymagania

  • min 6 miesięcy doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie kierunkowe (zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia) lub status studenta

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, swoboda w prowadzeniu rozmowy, proaktywność

  • dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów

To oferujemy

  • stabilną pracę i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • przyjazną atmosferę pracy w miejscu, w którym wszyscy jesteśmy na "Ty", ścieżka decyzyjna jest krótka, a zamiast skomplikowanych procedur stawiamy na efektywność

  • sprawny proces rekrutacji online

  • pracę w systemie hybrydowym: częściowo pracujemy zdalnie, jednak spotykamy się też w naszym nowoczesnym biurze zlokalizowanym na Mokotowie

Jesteśmy agencją reklamową. Kiedyś Scholz & Friends Warszawa, Emlab, The Digitals i Booost. Teraz Freundschaft. Budujemy marki. Wierzymy w dobry insight, jasny koncept i wyrazisty przekaz. Tworzymy doświadczenia i zapamiętywalne platformy. W ten sposób pracujemy nad komunikacją marki.

Jeśli dobrze się czujesz w organizowaniu pracy, lubisz ludzi a wspieranie innych daje Ci dużo satysfakcji, aplikuj – chętnie z Tobą porozmawiamy ! :)

Przewiń do profilu firmy

Wyślij nam swoje CV - chętnie porozmawiamy z Tobą o szczegółach.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.