Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Rekrutacji i Szkoleń

OPINION MEDIAO firmie

2 0005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Asystent

www.opinionmedia.pl

Opinion Media zajmuje się badaniami rynku, szkoleniami oraz organizacją sieci sprzedaży. Specjalizujemy się we wprowadzaniu na rynek nowych rozwiązań w zakresie marketingu społecznościowego. W szczególności rekrutacją, szkoleniami oraz wspieraniem kariery osób zainteresowanych profesjonalną działalnością w segmencie rynku ukierunkowanym na profilaktykę zdrowia i urody.

Aktualnie realizujemy we współpracy z Oriflame Sweden długoterminowy projekt Spring_Net. Ma on na celu wprowadzenie na rynek nowatorskich pomysłów i rozwiązań w oparciu o dotychczasowe doświadczenia oraz wykreowanie grupy Partnerów, Przedstawicieli i Licencjobiorców, którzy razem z nami będą ten projekt aktywnie rozwijać. Do pomocy w ich rekrutacji i wyszkoleniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Opieka nad Kandydatami w trakcie procesu rekrutacji oraz szkolenie ich w okresie próbnym
  • Przygotowywanie i prowadzenie wybranych prezentacji oraz szkoleń w zakresie trzech stref projektu
  • Pomoc w wyborze ścieżki kariery i wspieranie osób zatrudnionych w początkowym okresie ich rozwoju

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy i inspirowania do działania
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Zdolność budowania bardzo dobrych relacji z Uczestnikami szkoleń, Kandydatami i Współpracownikami

Mile widziane:

  • Zainteresowanie tematyką zdrowego stylu życia i urody
  • Aktywność w mediach społecznościowych
  • Kreatywność i zdolności organizacyjne

Szczególne atuty naszej oferty:

  • Pełne przeszkolenie w zakresie wymaganych umiejętności i kwalifikacji
  • Udział w bardzo nowoczesnym i wyjątkowym przedsięwzięciu w niezwykle rozwojowym segmencie rynku
  • Możliwość ubiegania się na preferencyjnych warunkach o status Licencjobiorcy Projektu
  • Dni i godziny pracy – elastyczne dostosowane do oczekiwań pracownika

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne