Asystent ds. Rekrutacji i Szkoleń

OPINION MEDIAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Asystent

Opinion Media zajmuje się promowaniem nowych rozwiązań w zakresie marketingu społecznościowego. Specjalizujemy się w kreowaniu, szkoleniu oraz wspieraniu osób zainteresowanych profesjonalną działalnością w tym dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku w oparciu o szkolenia z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, kolorowej oraz zdrowego stylu życia.

Aktualnie realizujemy we współpracy z Oriflame Sweden długoterminowy projekt Spring_Net. Ma on na celu wprowadzenie na rynek nowatorskich pomysłów i rozwiązań w oparciu o dotychczasowe doświadczenia oraz wykreowanie grupy Partnerów, Przedstawicieli i Licencjobiorców, którzy razem z nami będą ten projekt aktywnie rozwijać. Do pomocy w ich rekrutacji i wyszkoleniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Opieka nad Kandydatami w trakcie procesu rekrutacji oraz szkolenie ich w okresie próbnym
  • Przygotowywanie i prowadzenie wybranych prezentacji oraz szkoleń w zakresie trzech stref projektu
  • Przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności drogą porad i konsultacji zarówno stacjonarnie jak i online
  • Pomoc w wyborze ścieżki kariery i wspieranie osób zatrudnionych w początkowym okresie ich pracy

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy i inspirowania do działania
  • Zdolność budowania bardzo dobrych relacji z Uczestnikami szkoleń, Kandydatami i Współpracownikami
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Mile widziane:

  • Zainteresowanie tematyką zdrowego stylu życia i urody
  • Aktywność w mediach społecznościowych
  • Kreatywność i zdolności organizacyjne

Szczególne atuty naszej oferty:

  • Pełne przeszkolenie w zakresie wymaganych umiejętności i kwalifikacji
  • Udział w bardzo nowoczesnym i wyjątkowym przedsięwzięciu w niezwykle rozwojowym segmencie rynku
  • Możliwość ubiegania się na preferencyjnych warunkach o status Licencjobiorcy Projektu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy