Logo Pracuj.pl

Asystent ds. rekrutacji

Marketing Investment GroupO firmie

Marketing Investment Group

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Czyżyny

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych – początkowo na stanowiska asystenckie, a docelowo – specjalistyczne,
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search,
  • Dbanie o doskonały candidate experience,
  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,
  • Rekomendowanie kandydatów do zatrudnienia,
  • Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,
  • Realizowanie zadań administracyjnych w zakresie HR, m.in. związanych z benefitami pracowniczymi,
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych według standardów Firmy,
  • Praca przy dużych i znanych markach w branży modowej, w międzynarodowym środowisku,

Nasze wymagania

  • Wiedza na temat różnych metod pozyskiwania kandydatów,
  • Język angielski na poziomie minimum B2,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Zdolności analityczne,
  • Samodzielność, zaangażowanie i zorientowanie na rezultat

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe (psychologia, socjologia, ZZL)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • pakiet sportowy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, Bułgarii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

Streetwear na ulicach Twojego miasta? Możesz mieć na to wpływ!

Prześlij swoje CV i dołącz do naszego Teamu!

Asystent ds. rekrutacji, Profesora Michała Życzkowskiego 10, Czyżyny, Kraków